Series
Ratings
39
Blue TowerRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Miss Trot 2Rated ★ 0.5
Miss TrotRated ★ 0.5
Mr. TrotRated ★ 0.5
Less than EvilRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0