Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0- Numberblocks Korean Ver.Rated ★ 3.5
Numberblocks Korean Ver.Rated ★ 3.5- 지지고 볶는 여행Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
The InBESTigatorsRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
BrainchildRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 2.5
Real MenRated ★ 3.0- Gag ConcertRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0