Series
Ratings
42
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0