Movies
Ratings
299
Saw IIRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5