Movies
Ratings
69
Pearl HarborRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5