Movies
Ratings
905
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
24: RedemptionRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Battlestar Galactica: Blood & ChromeRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
Brick MansionsRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 1.5
The Three MusketeersRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.5
InkheartRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Shark NightRated ★ 3.0
Spring BreakersRated ★ 1.5
Max PayneRated ★ 1.5