Series
Ratings
117
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.0
Watership DownRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5