Movies
Ratings
416
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Royal TrampRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0