Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 1.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 2.5