Series
Ratings
101
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Ushio and ToraRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 0.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0