Series
Ratings
56
UnnaturalRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5