Titles you rated
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.5
LarvaRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Battle TripRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 3.0- We Got Married Season 2Rated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5