Movies
Ratings
314
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Love ExposureRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Mind GameRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
GuestRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0