Series
Ratings
84
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0