Movies
Ratings
983
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 3.5