Series
Ratings
51
HierarchyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0