Series
Ratings
34
My Personal WeathermanRated ★ 3.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
GivenRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5