Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 2.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.5
- Soul EaterRated ★ 2.5
Gakuen AliceRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 2.5
- AjinRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5