Series
Ratings
135
The Art of SarahRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 2.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0