Titles you rated
- Claymore Season 2Rated ★ 1.0
ClaymoreRated ★ 1.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 1.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 1.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5- Video Girl AIRated ★ 1.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 1.0- 데스노트Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 0.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5