Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.0
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.5