Movies
Ratings
671
6/45Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
No BearsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 0.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5