Movies
Ratings
149
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0