Series
Ratings
111- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0