Series
Ratings
51
Breaking BadRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0