Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.5- World of Street Woman FighterRated ★ 0.5
- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Trust: A Game of GreedRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5