Titles you rated
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0