Movies
Ratings
168
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Beating HeartsRated ★ 3.5
IRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 2.5