Movies
Ratings
376
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5