Movies
Ratings
156
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5