Series
Ratings
13
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0