Series
Ratings
15
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.0