Series
Ratings
41
Hur JunRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0