Movies
Ratings
1595
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5- SAVE THE GAMERated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
GuestRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0