Series
Ratings
422
The BeautyRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Beast GamesRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
The WireRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
All Her FaultRated ★ 4.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 3.5