Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5