Series
Ratings
13
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0