Series
Ratings
468- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
My Dearest NemesisRated ★ 1.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Sister's Slam DunkRated ★ 1.5
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 2.5