Titles you rated
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.0
Watashi ga Himo wo Kau NanteRated ★ 3.5- Aono-kun ni Sawaritai kara ShinitaiRated ★ 4.5
ShijukaraRated ★ 4.0
My Murdered Husband Has ReturnedRated ★ 3.5
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Cinderella ComplexRated ★ 0.5
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.5
Himitsu ~ The Top Secret ~Rated ★ 4.5
Kiss × Kiss × Kiss ~ Love ii Shower ~Rated ★ 0.5
Even Though We're AdultsRated ★ 2.5
My Host Club InheritanceRated ★ 2.0- Kiss × Kiss × Kiss ~ Melting Night ~Rated ★ 0.5
The Unknown MeRated ★ 2.0- Ottoyo, ShindekurenaikaRated ★ 1.0