Movies
Ratings
75
HeathersRated ★ 5.0
What's Up, Doc?Rated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
The SilenceRated ★ 1.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 1.5
Primal FearRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Crying GameRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 3.5