Movies
Ratings
538
QueerRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
The DoorsRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0- Meat PuppetRated ★ 3.5
Help, I'm Alien PregnantRated ★ 3.0
SincopatRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0