Series
Ratings
25
The MentalistRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0- Furuhata Ninzaburo FinalRated ★ 3.0
- Furuhata Ninzaburo SP The Spanish Embassy MurderRated ★ 3.0
- Humanoid Monster, BemRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 3.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 3.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5