Titles you rated
The Judge from HellRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 5.0
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0