Series
Ratings
42
Blue ExorcistRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 1.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0