Series
Ratings
339
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0