Movies
Ratings
699
No Other ChoiceRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0- MondaysRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0