Series
Ratings
28
Shaun the SheepRated ★ 3.0- 짜장소녀 뿌까 2기Rated ★ 0.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5