Series
Ratings
40
Breaking BadRated ★ 2.0
BrainRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0