Series
Ratings
341
I Love LARated ★ 3.0
Hacks Season 4Rated ★ 4.5
The Rookie Season 3Rated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.5
How to Get to Heaven from BelfastRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The PaperRated ★ 3.5
The Newsreader Season 3Rated ★ 3.5
The Newsreader Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
The Newsreader Season 1Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5