Series
Ratings
65
Queen of MysteryRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5